0 (224) 257-0025 - 0 (266) 246 03 14

Vizyon & Misyon

Yazı Boyutu

VİZYONUMUZ

İnsan kaynağımızı, teknoloji ve, yurtiçi bilgi birikimimizi, yenilikçi zihniyetimiz ile geliştirmek; sektörümüzde müşterilerimizin tek çözüm ortağı ve ilk tercihi olmaktır. Özgür Filiz’e verilen hizmetin kalitesi ve çeşitliliği çok önemlidir. Bu yüzden oluşturduğu  özmal filosu ve dağıtım merkezleriyle hizmet kalitesini geliştirmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Tedarik zinciri içerisinde müşteri taleplerine göre, verimlilik ve maliyet avantajı sağlayacak şekilde planlanma, uygulama, kontrol ve operasyonların gerçekleştirilmesi.

HEDEFİMİZ

Müşterilerine; l ihtiyaçları doğrultusunda, sektörlerine özgü en doğru çözümleri, en doğru maliyetlerle üretmeyi ve iş ortaklığı anlayışı ile hizmet vermeyi görev bilen Özgür Filiz Lojistik, için müşteri odaklı hizmet birinci önceliktir.  Bölgemizin, yapılanması ve AB normlarına uygunluğu ile lider ve öncü ambarı olmaktır. Firmamız Tüm ambarların alması gereken N2 yetki belgesini Ulaştırma Bakanlığı Bursa bölge müdürlüğünden almış ve daha sonrasında 2012 yılında taşımacılık kanununlarındaki değişiklik nedeniyle L1 belgesi alarak Özgür - Filiz Lojistik Nakliyat San. Tic. Ltd.Şti. adını almıştır. Kanunlara uygunluk birinci önceliğimizdir. Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla araç alımlarına devam etmektedir. Oluşacak piyasaya farklı cins ve boyuttaki araçlar filomuza katılacaktır.