0 (224) 257-0025 - 0 (266) 246 03 14

Tarihçe

Yazı Boyutu

Özgür-Filiz Lojistik Nakliyat San. Ve Tic. Ltd.Şti.

   1977 yılında Balıkesir, Bursa ve kazaları ile taşımacılık sektörüne giren Filiz Nakliyat Ambarı ve 1986 yılında Balıkesir, Bursa ve kazaları ile taşımacılık sektörüne giren Özgür Filiz Nakliyat Ambarı 01/01/1995 yılında birleşme kararı alarak Özgür-Filiz Kargo adı altında devam etmiştir.

   2005 yılında taşımacılık kanunlarındaki değişiklik nedeniyle N2 belgesi alarak Özgür-Filiz Nakliye Ambarı San. Ve Tic. Ltd. Şti. adını almıştır. 29 Adet tır, kamyon, kamyonet, forklift filosu ile Bursa-Balıkesir-Çanakkale ve kazaları başta olmak üzere Türkiye genelinde çalışmaktayız.

2012 yılında taşımacılık kanununlarındaki değişiklik nedeniyle L1 belgesi alarak Özgür - Filiz Lojistik Nakliyat San. Tic. Ltd.Şti. adını almıştır.

   Firmamız, hizmette kalite anlayışını temel bir işletme politikası olarak benimsemiştir. 32 yıllık bir hizmet anlayışını, uzmanlık, bilgi, operasyonel güç ve teknoloji ile birleştiren firmamız, kaliteli ve zamanında taşımacılık ilkesi ile sektöründe her zaman var olacağını ve kendini her zaman değişen karayolu ilkelerine bağlı olarak geliştirmeye devam edeceğini, sorun yaratan değil, çözüm üreten bir anlayışla faaliyetlerine devam etmektedir.

BİRLİKTE ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE…
ÖZGÜR FİLİZ LOJİSTİK