0 (224) 257-0025 - 0 (266) 246 03 14

Hakkımızda

Yazı Boyutu

ÖZGÜR FİLİZ LOJİSTİK; Balıkesir ve Bursa İstanbul,Çanakkale,Ankara,Konya,Kayseri,Adana,Gaziantep ve Denizliden gelen ambar yük, parsiyel yük ve parça ev eşyalarını, Bandırma, Erdek, Avşa Adası ve Marmara Adası Gönen, Manyas,  Karacabey  Mustafakemalpaşa  Bigadiç,Sındırgı,Kepsut,Dursunbey,İvrindi,Havran,Edremit,Güre,Akçay,Altınoluk,
Küçükkuyu,Burhaniye,Gömeç,Ayvalık,Alıtnova ilçelerine dağıtımını ve teslimatını yapmaktadır.

Mal ve eşya dağıtımı ve toplaması yaptığımız bölgelerden aldığımız tüm malları; Akdeniz, Ege, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Marmara, İç Anadolu, Karadeniz ve Trakya Bölgesi'nde bulunan il ve ilçelerimize aktarma yapmak suretiyle ulaştırıyoruz.

Karayolu Nakliyesi;
 Firmamız sadece karayolu taşımacılığı alanında; yurtiçi, şehirlerarası ve şehiriçi kamyon ve kamyonet nakliyesi sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Ekspres Nakliyat; Bizim tarafımızdan alınan yük ve mallarınız ekspres nakliyat anlayışı ile, içersinde Türkiye genelinde teslim edilmektedir.
 
Komple Yük Nakliyatı; Komple yükleriniz hiç bekletilmeden, gece ve gündüz demeden yerine ulaştırılmaktadır.

Parsiyel Nakliye; Şirketimiz müşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış çözüm ortakları vasıtasıyla, direkt yada aktarmalı olarak, en kısa zamanda ve güvenli olarak ulaştırabilmektedir.

Ambar Nakliye;Kuruluşumuz çeşitli ürün gruplarının taşıma talebine yanıt verebildiği gibi, sevk edilecek ürünlerin miktarına, boyutuna, ağırlığına bakmaksızın gönderilerinizi kabul etmektedir.

Adresinizden aldığımız ürünlerinizi en kısa sürede teslimat adreslerine ulaştırıyoruz.